Kapen në stacionin e autobusave me 8 kg marijuanë

17/02/1910:39

Shperndaje:


Rreth 8 kilogramë marijuanë u sekuestruan nga policia kufitare në Igumenicë, ndërsa në pranga ranë dy shqiptarë, 22 dhe 31 vjeç, identiteti i të cilëve ende nuk bëhet i ditur.
Shqiptarët u ndaluan para se të hipnin në një autobus të linjës, Igumenicë-Athinë.

Droga ishte e ndarë në 4 pako me peshë 7 kg 990 gram, ndërsa policia sekuestroi edhe 2 celularë të shqiptarëve, të cilët mësohet se kishin kaluar ilegalisht nga kufiri i gjelbër


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.