Kanosi dhe shkeli Urdhërin e Mbrojtjes ndaj bashkëshortes, Policia nuk e toleron

16/01/229:21

Shperndaje:

Policia njofton se specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin Policisë Himarë proceduan penalisht për veprat penale “Kanosja”, “Pengime për ekzekutimin e vendimeve të gjykatës”, shtetasin E. M., 42 vjeç, banues në Borsh.

Procedimi penal ndaj tij u krye pasi sipas Policisë, ka kanosur dhe ka shkelur “Urdhrin e mbrojtjes” ndaj shtetases A. M.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme, përfundon Komunikata.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.