Kalendar “ferri” për Butrintin, ja përballjet e fazës së tretë

15/03/1613:44

Shperndaje:


Kalendar “ferri” për Butrintin, ja përballjet e fazës së tretë Faza e tretë do të jetë decizive për ardhmërinë dhe fatin e mëtejshëm të ekipit të futboolit sarandiot Butrinti. Ja përballjet e fazës së tretë
Jave: 19
Stadiumi Gjorgj Kucuku /Pogradec KF Pogradeci-KF Butrinti
Jave: 20
Stadiumi Andon Llapa / Sarandë    KF Butrinti-FK Apolonia
Jave: 21
Stadiumi Luftetari / Gjirokaster     KS Luftëtari-KF Butrinti
Jave: 22
Stadiumi Andon Llapa / Sarandë    KF Butrinti-KF Turbina
Jave: 23
Stadiumi Elbasan Arena / Elbasan FK Elbasani-KF Butrinti
Jave: 24
Stadiumi Besa / Kavajë                   FK Dinamo-KF Butrinti
Jave: 25
Stadiumi Andon Llapa /Sarandë     KF Butrinti KF Shkumbini
Jave: 26
Stadiumi Internacional/Peze          KF Sopoti-KF Butrinti
Jave: 27
Stadiumi Andon Llapa /Sarandë/   KF Butrinti-FC Lushnja

 

.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.