Java e pare, Butrinti dhe Delvina humbasin takim

16/09/1816:08

Shperndaje:


Kane perfunduar takimet e kategorise se dyte ku bejne pjese edhe ekipet e Butrintit dhe Delvines.
Ne takimin Devolli – Butrinti sfida ka perfunduar 1-0 ne favor te vendasve me gol te A.Xaka 7″.
Butrinti ka bere nderrim ne minuten e peste, nderkohe qe jane ndershkuar me karton te verdhe ne min 35 H. Lala, 37″ S. Kordha, Meraj ne min 58 dhe Barka ne min 87
Ne takimin midis Delvines dhe FC Term takimi ka perfunduar me humbjen e Delvines 2-4 me gola per Delvinen nga Mehmeti ne min 66 dhe Musta ne 68, ndersa per FC Term nga te Gjikola (14″) dhe Jaku (45″) Koci ne 59″ dhe Kruja ne min 81.
. Ky takim eshte luajtur ne Tirane.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.