IZET SILAJ RIZGJIDHET KRYETAR I PARTISË SOCIALISTE DELVINË

01/07/2220:25

Shperndaje:

Izet Silaj rizgjidhet kryetar i Partisë Socialiste Delvinë.

Izet Silaj është rizgjedhur kryetar i PS Delvinë mes 7 kandidatëve.

  1. Arkad Duka
  2. Brunilda Meleqi
  3. Genti Lango
  4. Ilda Boçi
  5. Izet Silaj
  6. Kejvi Cama
  7. Mardi Beqiraj

E veçanta e zgjedhjes së kryetarit të degëve të Partisë Socialiste këtë herë është se kandidatët do të prezantojnë programet e tyre në dëgjesa me anëtarësinë dhe më pas ka qenë një komision i cili caktojë se kush do të jetë drejtuesi i ri i degës së PS.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.