Ish-Miss Shqipëria Alma Ajazi dhuron 28 pako të tjera ushqimore, ka dhe një mesazh për qytetarët

05/05/2014:01

Shperndaje:


Ish-Miss Shqipëria, zonja Alma Ajazi me rastin e ditëlindjes së saj në 6 maj, së bashku me bashkëshortin, kanë dërguar përsëri një ndihmë ekonomike për 28 persona në Sarandë, gjatë kësaj kohe të vështirë, të cilat janë shpërndarë në familje që më herët kishin kërkuar ndihmë në Saranda Web.
“Ne duhet t’i ndihmojmë të tjerët sa të mundemi. Bukuria e jetës është të jesh i pasur në zemër” shprehet Alma Ajazi

 

https://www.facebook.com/SarandaWeb.net/videos/3097833686952669/


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.