Ilir Meta në maternitetin e Sarandës uron çiftin për fëmijën e porsalindur – VIDEO

31/03/2414:28

Shperndaje:

Ilir Meta në maternitetin e Sarandës për të uruar çiftin nga Piqerasi për fëmijën e porsalindur.

Shumë i lumtur që në Festën e Pashkës së Madhe të vizitoj maternitetin e Sarandës për të uruar Fabiolën dhe Ervisin, Kryetarin e Partisë së Lirisë në Piqerasin e mrekullueshëm, për lindjen e djalit të tyre! 💐

Me jetë të gjatë dhe plot shëndet! 🙏🏻❤️

Sa më shumë gëzime të tilla ju uroj të gjithë çifteve të reja shqiptare!

Partia e Lirisë ka prioritet madhor ndalimin e shpopullimit dhe mbështetjen e familjeve të reja, është shprehur Ilir Meta.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.