Identifikohet autori, Policia e Sarandes në kërkim të narkomanit 27-vjeçar

06/11/1611:29

Shperndaje:


vrasja-ne-sarande Policia e Sarandes thotë se ka identifikuar autorin e dyshuar të vrasjes së sotme në një karburant dhe se po punon për kapjen e tij. Artan Hoxha, i punësuar si roje në një karburant në Sarandë ka mbetur i vrarë nga një narkoman gjatë tentativës së këtij të fundit për vjedhur paratë që ndodheshin në kasafornë e karburantit. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm rreth orës 04:00. Burime nga policia bënë të ditur se autori më inicialet A. K. 27 vjeç i skenduar më parë si narkoman është paraqitur pranë karburantit në fjalë rreth orës 03:55 i pamasakuar, ka qëlluar rojen, ka qëlluar rojen, ka vjedhur shumën prej rreth 60 mijë lekësh dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes. E gjithë skena është filmuar nga kamerat e sigurisë. Policia tashmë është vënë në kërkim të autorit.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.