I zhdukur prej 3 ditësh, 29-vjeçari gjendet i vrarë

21/04/209:43

Shperndaje:


Enteo Isufaj 29 vjeç nga qyteti i Delvinës, dyshohet se i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë.
29-vjecari ishte larguar nga banesa përpara 3 ditësh.
Familjarët të shqetësuar pasi nuk u kthye në mbrëmje dhe nuk përgjigjej në telefon, kanë filluar kërkimet duke njoftuar edhe policinë.

29-vjeçari është gjetur paraditen e sotme pranë fshatit Lefterhor, në periferi të Delvinës, ku pranë trupit të tij është gjetur edhe një armë.
Policia vijon hetimet për zbardhjen e ngjarjes dhe shkaqeve që detyruan të riun drejt këtij akti.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.