Humbje e thellë për Butrintin, edhe Delvina humbet në Tepelenë

12/03/1720:40

Shperndaje:


Dita e sotme ka qenë ditë humbjesh për ekipet e Butrintit dhe Delvinës.
Ekipi sarandiot kishte udhëtuar drejt Prrenjasit, nga ku po kthehet me një humbje të thellë.
Takimi midis Domosdovës dhe Butrinti ka përfunduar me fitoren e vendasve me rezultatin 4-0
Ndërsa ekipi i Delvinës këtë javë ndeshej në Tepelenë. Vendasit e kanë fituar takimin me rezultatin 2-0.
Pas takimeve të sotme, Butrinti zbret në vendin e 7-të me 23 Pikë, ndërsa Delvina në vendin e 8-të me 21 Pikë.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.