Hotel Olive Ksamil kërkon staf për sezonin verë 2021

23/03/2114:23

Shperndaje:


.
Hotel Olive Ksamil kërkon staf për sezonin verë 2021
– Kuzhinier
– Ndihmes kuzhinier
– Pastruese
– Punonjese per lavanterine
– Banakier
– Kamarier
Kushte dhe paga shume te kenaqshme .
Kontaktoni ne 0682032716 ose 0692307633 Whatsapp – Viber – Sms – Tel
Hotel Olive Ksamil Restorant Bar ka nisur punen vitin e kaluar dhe menjehere u kthye ne pike reference per kualitetin e sherbimit premium ,kuotuar me 9.7 ne Booking. com
Adresa : Rruga Riviera Perballe plazhit Lori Ksmail


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.