Horoskopi, e enjte 29 shtator 2016

28/09/1620:59

Shperndaje:


Horoskopi, e enjte 29 shtator 2016
Dashi
Nese jeni ne cift, dita do jete e merzitshme dhe pak e veshtire per t’u kaluar. Partneri nuk do beje ato qe ju prisnit. Beqaret duhet ta shfrytezojne sa me shume kete te enjte plot me endrra te bukura. Nga fundi i dites disa deshira edhe mund te konkretizohen. Jupiteri do iu sjelle fat ne planin financiar por ju duhet te dini si ta shfrytezoni ate. Maturia do iu ndihmonte edhe me teper.
Demi
Do e perforconi edhe me shume lidhjen tuaj sot dhe do mund te ndreqni edhe mosmarreveshjet qe keni pasur. Beqaret duhet te perfitojne sa me shume nga takimet qe do bejne dhe t’i njohin me mire personat qe do takojne. Saturni do ua permiresoje edhe financat. Me ne fund do ndiheni te qete ne kete plan dhe do mund te blini ate qe keni kohe qe e mendoni.
Binjaket
Planetet do iu sjellin fat ne planin sentimental. Bashkepunimi do te perforcohet dhe gezimi do te mbreteroje edhe njehere ne jeten tuaj ne cift. Edhe jeta e beqareve do behet me e animuar. per njehere te vetme shprehini sa me shume deshirat sepse ka mundesi t’iu plotesohen. Ne planin financiar do merrni iniciativa dhe do e menaxhoni me kujdes buxhetin. Cdo gje do shkoje mire.
Gaforrja
Ne pergjithesi jeta sentimentale do jete e mbrojtur. Vetem disa do mund te merziten pak nga rikthimi i disa fakte te se shkuares. Pjesa tjeter do lundrojne ne nje det te qete dhe pas asnje histori. Nese jeni beqare, Venusi do jete mjaft premtues. Do njiheni me dike me te cilin do doni te ndani jeten. Ne planin financiar duhet te tregoheni te kujdesshem qe te mos arrini fundin e detit.
Luani
Planetet do iu sjellin fat ne planin sentimental. Bashkepunimi do te perforcohet dhe gezimi do te mbreteroje edhe njehere ne jeten tuaj ne cift. Edhe jeta e beqareve do behet me e animuar. per njehere te vetme shprehini sa me shume deshirat sepse ka mundesi t’iu plotesohen. Ne planin financiar do merrni iniciativa dhe do e menaxhoni me kujdes buxhetin. Cdo gje do shkoje mire.
Virgjeresha
Jeta ne cift do jete e favorizuar. Do dini si te dashuroni ne menyre qe te jepni por edhe te merni kenaqesi pa fund. Beqaret me te mencur dhe me te ekuilibruarit do marrin ate qe kane pritur, ndersa ata me te paduruarit do bejne gabime dhe nuk do takojne personin qe kane enderruar. Fale mjedisit yjor, fati do iu buzeqeshe ne planin financiar. Mundohuni te ruani sa me shume qendrueshmerine.
Peshorja
Do keni ndryshime pozitive ne jeten tuaj ne cift sot. Do jeni me entuziaste dhe do e shihni me optimizem te ardhmen me partnerin. Beqaret me ne fund do mund te krijojne nje lidhje. Ajo do iu sjelle kenaqesine dhe rehatine qe keni kerkuar prej kohesh. Me ne fund fati do jete ne anen tuaj ne planin financiar. Do mund te kryeni edhe disa transaksione te rendesishme
Akrepi
Ciftet do i zgjidhin me mirekuptim dhe qetesi mosmarreveshjet qe kane pasur kohet e fundit. Do merrni edhe nje vendim te rendesishem per te ardhmen. Fale mbeshtetjes se Venusit dhe Plutonit iu do mund te krijoni nje lidhje mjaft intensive me dike qe jeton jashte por qe ka ardhur per pak kohe ketu. Do ndiheni mire. Do keni nje strategji te mire financiare dhe do ruani ekuilibrin.
Shigjetari
Ata qe jane tashme ne nje lidhje do kene nje dite te qendrueshme dhe se bashku do mund te permiresojne buxhetin perbashket. Ndjenjat do jene te pastra. Jeta sentimentale e beqareve do jete pikante. Jo te gjithe ata qe do pelqeni ju do jene te gatshem te krijojne nje lidhje serioze. Ne planin financiar duhet te dyfishoni maturine. Duke qene se nuk do kete hyrje parash beni kujdes me shpenzimet.
Bricjapi
Sot do reflektoni mire per te ardhmen tuaj ne cift dhe do i zgjidhni edhe dyshimet qe iu kishin lindur prej kohesh. Bashkepunimi dhe besnikeria do te mbizoteroje. Beqaret ka mundesi te fillojne disa aventura te shkurtra por qe do iu sjellin shume kenaqesi. Financat nuk do jene te mira. Keshillohuni me ndonje specialist nese doni te beni ndonje transaksion. Vetem ata mund t’iu ndihmojne.
Ujori
Nese keni pasur probleme me partnerin tuaj, kjo dite do jete mjaft e favorshme per te bere hapat e pare dhe per te vene cdo gje ne rregull. Do gjeni fjalet e duhura dhe cdo gje do rregullohet. Beqaret do jene te perkedhelurit e planeteve. Nje takim vendimtar do iu sjelle lumturine. Ne sektorin financiar do ndermerrni rreziqe por do ia dilni mbane me sukses. Besoni me teper tek fati!
Peshqit
Klima ne cift do jete goxha e ngrohte gjate kesaj dite. Do ndiheni mire ne krahet e atij qe dashuroni dhe do i shprehni me teper ndjenjat. Beqaret do jene me te gatshem te fillojne aventura edhe pse ato mund te jene afatshkurtra. Ndinjehere ia vlen te hidhni disa hapa pa menduar per te ardhmen. Jupiteri do favorizoje financat. Do shpenzoni pa frike sot.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.