Goli i anulluar: Reagim i ashpër i Klubit të Delvinës

30/09/197:21

Shperndaje:


Klubi i Futbollit te Delvines ka reaguar ashper ndaj anullimit te golit te dyte te Delvines ne Derbin e Jugut midis Butrintit dhe Delvines, takim i luajtur ne stadiumin e Gjirokastres.
Duke publikuar nje video shkeputur nga transmentimi live i Saranda Web, Klubi delvinjot kerkon nga FSHF masa ndaj gjyqtarit qe anulloi golin, pas anullimit te se cilit erdhi edhe tensionimi i situates ne fushe dhe ne shkallet e stadiumit dhe solli edhe ndershkimin e nje prej futbollisteve delvinjote me kartonin e kuq.

https://www.facebook.com/143672462471081/posts/1292932804211702/
Pozicionimi i lojtarëve


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.