Nje fatkeqesi tjeter ka ndodhur gjate nates ne Sarande.
Nje roje objekti ne Qendren e Kontrollit Teknik ne Vrion eshte gjetur i pajete mengjesin e sotem.
Sipas njoftimit te policise behet fjale per nje vdekje natyrale.
Njoftimi i Policise:
Më datë 19.05.2017, rreth orës 06:00, në qendrën e kontrollit të automjeteve të fshatit Vrion, Bashkia Finiq, është konstatuar i pajetë shtetasi Gezim Islamaj rreth 53 vjeç, banues në Sarandë.
Gezim Islamaj punonte si roje në qendrën e kontrollit të automjete në Vrion (punonjës i policisë private), i cili është konstatuar i pajetë nga punonjësi i turnit tjetër dhe ky i fundit ka njoftuar menjëherë policinë.
Nga kqyrja që i është bërë trupit nuk është konstatuar asnjë shenjë dhune apo dëmtim tjetër.
Dyshohet se vdekja ka ardhur për shkaqe natyrale (infarkt)

 

Loading...