Gati asfaltimi i rrugëve Fushë Vërri – Kalasë dhe Blerimas – Finiq

23/02/2115:54

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.