FOTO/ Bujar Leskaj takim me demokratët e Delvinës

18/11/2016:11

Shperndaje:


Kryesuesi i listës së kandidatëve për deputetë të Partisë Demokratike për Qarkun Vlorë ka zhvilluar ditën e sotme një takim me drejtuesit e strukturave lokale në Delvinë.
Hari Imeri, kryetari i PD Delvinë shkruan: “Së bashku me kryesinë dhe 17 drejtuesit e strukturës të degës, nën një atmosferë entuziazmi dhe fryme bashkëpunimi, prezantuam dhe mirëpritëm drejtuesin politik të Partisë Demokratike në Qarkun tonë z.Bujar Leskaj”


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.