Forumi Rinor i PD Sarandë zhvillon të hënën zgjedhjet për kryetar, shpallen 2 kandidatët

08/11/2223:04

Shperndaje:

Ditën e hënë më 14 Nëntor zhvillohen zgjedhjet për Kryetarin e Forumit Rinor të Partisë Demokratike, Dega Sarandë.

Në këtë proces janë ftuar të marrin pjesë të rinjtë demokratë banorë të Sarandës, Finiqit dhe Konispolit nga mosha 16-35 vjeç.

Votimi për zgjedhjen e kryetarit të FRPD Sarandë do të zhvillohet në Selinë e PD Dega Sarandë, nnga ora 9:00 deri në 17:00

Në votim janë 2 kanditatët: Aleksander Çobani dhe Irineo Bello


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.