Fondi Shqiptar i Zhvillimit dhe Bashkia Sarandë organizojnë nesër dëgjesë publike me banorët e Sarandës

17/10/2211:58

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.