Fatmir Shero organizon takimin “Të diskutojmë për zhvillimin e vendlindjes”

13/04/2318:02

Shperndaje:

Kandidati i dalë nga Primaret e Partisë Demokratike për Bashkinë Konispol Fatmir Shero njofton se ditën e premte datë 14.04.2023 në orën 19:00 në sallën e Konferencave të Hotel Mediteraneo në Sarandë do të organizoj takimin me temë:
“TË DISKUTOJMË PËR ZHVILLIMIN E VENDLINDJES”


Janë të ftuar të marrin pjesë intelektualë, biznesmen, fermer, blegtor dhe gjithë ata që ashtu si unë, e duan vendlindjen më shumë se partinë!!


Të diskutojmë së bashku si mund ta zhvillojmë këtë zonë plot pasuri!!! – shprehet Fatmir Shero.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.