Erdhi për pushime në Sarandë, hidhet nga pallati dhe transportohet drejt Tiranës me ambulancë

09/09/229:55

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.