Edhe këtë verë Saranda dhe Ksamili do të furnizohen me ujë me botë

10/06/2012:57

Shperndaje:


Ujësjellës kanalizime sha Sarandë ka publikuar një njoftim për hapjen e tenderit me vlerën e më shumë se 20 milionë lekë të vjetra për furnizimin me ujë me botë në periudhën e verës.
Furnizimi me ujë është parashikuar për familjarët e zonave të shërbimit në Sarandë, Ksamil dhe Gjashtë dhe do të zgjasi deri në fund të shtatorit.

Pavarësisht se çdo vit flitet dhe premtohet se do të zgjidhet problematika e furnizimit me ujë, madje edhe premtime për 24 orë, edhe këtë verë furnizimi në zona të ndryshme të Sarandës dhe Ksamilit do të vijojë me bote.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.