E lanë jashtë listës, Dashamir Tahiri reagon i irrituar: Shihemi në 26 Prill

04/10/2019:50

Shperndaje:


Pas publikimit të listës së PD me emrat e kandidatëve për Qarkun Vlorë, deputeti Dashamir Tahiri ka reaguar i irrituar në një status në facebook.

Miq dhe dashamirës, ju njoftoj se do të vazhdoj rrugën time politike, drejt kandidimit. Në dy herët e kaluara që kam qënë deputet, kam përfaqësuar denjësisht komunitetin Çam dhe Vlonjatët.
Une nuk kam qënë kurrë pjesë e asnjë pazari apo sahanlëpirje dhe nuk do të jem kurrë.Kushdo do ta marri përgjigjen nga sovrani në 26 prill pas numërimit të votave, shkruan Dashamir Tahiri


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.