Dhunohet nga gruaja, Policia urdher mbrojtjeje per burrin nga Saranda

19/07/1818:10

Shperndaje:


Komisariati i Policisë Sarandë njofton se u plotësua kërkesë-padia për lëshimin e urdhrit të mbrojtjes së menjëhershme për nje shtetas vjeç 59, banues në Sarandë.
Kërkesë-padia për lëshimin e urdhrit të mbrojtjes së menjëhershme U PLOTESUA pasi dyshohet se bashkëshortja dhe djali vjeç 58 e 19, kanë ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj tij.
Materialet i kaluan Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Sarandë.
Ligji Nr. 9669, datë 18.12.2006. “Për masa ndaj dhunës në marrëdhëniet familjare”.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.