Deputeti u plotëson dëshirën atyre që duan t`i shikojnë kaçurrelat

11/08/2015:00

Shperndaje:


Deputeti Kristaq Papa ka publikuar disa fotografi në kohën e rinisë së tij, kur kishte flokë kaçurrela.
Ai bëri bujë me deklaratën e tij nga foltorja e Kuvendit të Shqipërisë, ku tha se kur ishte i ri dhe kur kishte kaçurrela, femrat me të kanë pirë më shumë Whisky ose pije të mira. Në një postim në rrjetet sociale, deputeti Papa bashkëngjitur fotove shkruan se për të hequr kureshtjen e publikut se si dukej me kaçurrela, ka publikuar disa foto.

“Për ata që duan të shohin foto me kaçurrela po ua plotësojmë dëshirën!
Foto të viteve 1984 në Sarandë, Korçë, Voskopojë,1985 Memaliaj e Korçë,1986Korçë dhe foto si Emigrant në Athinë më 1991 e 1992.

Do pasojnë dhe foto të tjera për të hequr kureshtjen”, shkruan deputeti.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.