Denoncimi në Saranda Web: Bashkia Konispol dhunon pronat e qytetarëve

29/09/1718:53

Shperndaje:


 Denoncimi në Saranda Web: Bashkia Konispol dhunon pronat e qytetarëve. Një qytetar nëpërmjet një mesazhi në Saranda Web denoncon atë që ai e cilëson si dhunim të pronave të qytetarëve.
Mesazhi: Pershendetje Saranda Web.
Jam nje qytetar nga Konispoli.
Bashkia Konispol me ka zaptuar padrejtesisht dhe pa asnje paralajmerim pronen time, ne te cilen une kisha mbjelle edhe shume rrenje me ullinj.
Pretendimi i Bashkise eshte se ne pronen time do te ndertoje nje depo uji.
Nuk jam kunder kesaj nese bashkia e shikon se depua e ujit duhet te ndertohet ne vendin ku une kam pronen time, por kjo nuk mund te behet keshtu pa na njoftuar dhe pa asnje procedure per kompesimim apo shpronesim. 

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.