Dëmtohet tabela e Bashkisë Finiq në Qafën e Muzinës

23/12/199:33

Shperndaje:


Ish kreu i OMONIA Leonidha Papas ka publikuar një foto ku duket se është dëmtuar tabela e vendosur nga Bashkia Finiq në Qafën e Muzinës.
Papas shkruan se “Kur e pashë mendova dhe shpresoja se do të ishte për shkak të motit të keq”.
Ende nuk është e qartë se tabela është dëmtur nga era apo nga persona të panjohur, por kjo vjen pas një dokumentari të Marin Memës për mungesën e tabelave në fshatrat e banuar nga shqiptarë në këtë bashki, por edhe mungesën totale të investimeve dhe vëmendjes si nga Bashkia Finiq, por edhe nga institucionet e tjera shtetërore.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.