Demokratët mblidhen te selia, priten veprime

29/06/1918:23

Shperndaje:


Demokrate e Sarandes jane mbledhur para pak castesh ne nje takim ne seline e kesaj partie ne Sarande.
Ende nuk ka informacione se cfare po diskutohet, por ne ambjentet e jashtme te selise jane vene re militante te indinjuar nga situata si po shkohet ne votimet e 30 qershorit, te cilet kane kerkuar te ndermerren veprime konkrete per bllokimin e procesin te votimit dhe jo t’ia lene topin popullit. Ata kane kerkuar te veprohet ashtu sic ka qene edhe premtimi nga lideret e tyre se ne 30 qershor nuk do te kete proces votimesh, te cilat do te bllokoheshin me cdo mjet. 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.