Delvinë: Vidhet në mes të rrugës e moshuara

06/01/1818:45

Shperndaje:


Një e moshuar 70-vjecare ka rënë pre e grabitjes në mes të rrugën në qytetin e Delvinës.
Sipas denoncimit të bërë në Komisariatin e Policisë Delvinë nga shtetasja S.B, vjec 70, banuese në Delvinë,  duke ecur në rrugën ‘’Veli Kallapolli’’, për në banesën e saj, i kanë vjedhur një celular tip ‘’Nokia’’.
Policia e Delvinës bën të ditur se po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit.
Neni 134 Kodit Penal.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.