Delvinë, Arrestohet i sëmuri mendor, kanoste me sqepar

07/03/1621:04

Shperndaje:


1292118Delvinë, Arrestohet i sëmuri mendor, kanoste me sqepar

Delvinë Policia ka arrestuar në flagrancë një shtetas për kanosje të vazhdueshme kundrejt banorëve të një fshati të Delvinës.

Arrestohet në flagrancë shtetasi: >> K (Agron) D, 54 vjeç, banues në fshatin Bajkaj – Delvinë.  Kapja dhe arrestimi në flagrancë u bë nga Shërbimet e Policisë, pasi: Ky shtetas, në mënyrë të vazhdueshme në fshatin Bajkaj, ka kanosur me mjete pune (sqepar) banorët dhe fëmijet e vegjël të këtij fshati. Ju bëjmë me dije se kanosja ka ardhur për motive të dobëta, si pasojë e shëndetit jo të mirë mendor që ka ky shtetas.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.