DELTA Force kontrolle në Sarandë pas kapjes së 10 tonë kanabisi

18/10/1721:01

Shperndaje:


Dhjetra forca Të DELTA FORCE në këto momente po bëjnë kontrolle në rrugët e Sarandës. Kontrollet mendohet se janë të kordininuara me kontrollet që po bëhen edhe në vende të tjera në jugun e vendit.
-Sekuestrohen 10 ton kanabis në fshatin Babicë të Vlorës
Droga është sekuestruar pasditen e sotme nga Policia e Shtetit.
Sipas burimeve të Report Tv nga policia aksioni po zhvillohej për arrestimin e Florian Habilajt dhe personave të tjerë që janë në kërkim, ndërsa është zbuluar droga.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.