Ceremonia e ngritjes së Flamurit në Sarandë, i pranishëm edhe kryetari i Komunës së Gjakovës

28/11/2211:31

Shperndaje:

Dita e Flamurit është festuar edhe në Sarandë, ku mëngjesin e sotëm është bërë edhe ngritja simbolike e Flamurit në një ceremoni ku kanë marrë pjesë kryetari i Bashkisë Sarandë Adrian Gurma, përfaqësues të forcave politike, shoqatave dhe qytetarë të shumtë.

Kryetari i Komunës së Gjakovës dhe përfaqësues të tjerë nga kjo komunë kanë zgjedhur për të festuar Ditën e Flamurit në Sarandë.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.