Butrinti rrëmben 1 pikë në Përmet, Delvina humbet në Prrenjas

30/10/1616:08

Shperndaje:


permeti-butrintiKanë përfunduar ndeshjet e javës së katërt të kategorisë së dytë, kategori ku bëjnë pjesë edhe ekipet e Sarandës dhe Delvinës. Takimet kanë përfunduar Përmeti-Butrinti 1-1 dhe Domosdova-Delvina 1-0
Ekipi i Butrintit ka arritur të marri 1 pikë në transfertë ndaj Përmetit. Ekipi i Përmetit shënoi golin që në fillim të pjesës së parë, por lojtarët e Butrintit kanë arritur të barazojnë dhe të marrin 1 pikë të vlefshme.
Ndërsa në ndeshjen e luajtur në Prrenjas midis Domosdovës dhe Delvinës, ekipi vendas ka shënuar golin në minutën e 20 të pjesës së dytë.
Javën e ardhshme Butrinti pret në Sarandë ekipin e Domosdovës, ndërsa Delvina pret Tepelenënscreenshot_4-horz

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.