Butrinti – Luftetari 2-1, tifozeria sarandjote në delir pas mposhtjes së ekipit gjirokastrit – VIDEO

12/03/2315:51

Shperndaje:

Ka përfunduar takimi Butrinti – Luftetari në Sarandë me rezultatin 2-1.

Gjirokastritët kaluan të parët në avantazh me anë të një 11-metërshi.

Goli i barazimit për Butrintin ka ardhur në minutën e 40-të me anë të Emiliano Ademi.

Në pjesën e dytë Butrinti ka shënuar edhe golin e fitores ndaj ekipit Luftetari në minutën 59-të me autor Kristi Basha. Takimi Butrinti – Luftëtari u transmentua drejtpërdrejt nëpërmjet Saranda Web dhe KS Butrinti

PJESA 1

PJESA 2


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.