Butrinti fiton takimin e parë ndaj Turbinës me gola të Mario Mërkuri dhe Alesio Kolonja – VIDEO

27/09/2316:46

Shperndaje:

Ka përfunduar në Sarandë takimi Butrinti Turbina 2-0

Golat janë shënuar nga Mario Mërkuri dhe Alesio Kolonja.

Një Butrint i fortë, me pasa të shpejta dhe të shkurtra arriti ta vendosi në presion Turbinën për 90 minuta.

TakimI Butrinti – Turbina u transmentua drejtpërdrejt nëpërmjet Saranda Web

PJESA 1

PJESA 2


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

Banorët e Nivicës përfitojnë nga fushata, pas 1 viti rregullohet pompa e ujit – VIDEO
Blushi paralajmëron Ramën nga Himara: Mos guxo se duart do të mbeten në kuti
Petro Gjikuria hap fushatën në Himarë, kreu i OMONIA: S’kemi nevojë për jabanxhinj politikë
Banorët e Gjashtës: Kemi 2 muaj pa ujë, nesër do protestojmë te zyrat e Ujësjellësit
Banorja e lagjes “Baba Rexhepi” ankesë në Saranda Web: Kemi 1 javë pa pikë uji
NJOFTIM PËR DISA POZICIONE PUNE NË HOTEL OLYMPIA NË SARANDË

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.