Butrinti dhe Delvina nesër përballje të vështira në transfertë

29/10/1613:37

Shperndaje:


klasifikimi-kategoria-dyteEkipet e Butrintit të Sarandës dhe Delvina nesër do kenë përballje të vështira jashtë fushave të tyre.  Butrinti udhëton për në Përmet, ndërsa delvinjëtët drejt Prrenjasit. Përballjet e Butrintit, përveç se do të luaj jashtë fushës, e vështirëson akoma më shumë presioni se ekipi akoma nuk ka arritur të marri pikë. Ekipet e Domosdovës dhe Përmetit kanë grumbulluar nga 3 pikë, Delvina 6 pikë, ndërsa e ekipi i Butrintit ndan vendin e fundit së bashku me Gramozin me 0 pikë. 

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.