Butrinti dhe Delvina humbasin takimet në transfertë

02/04/1717:05

Shperndaje:


Ekipet e Butrintit dhe Delvines kanë  humbur në  takimet e sotme në transfertë.
Ekipi i Butrintit takimin e radhës e kishte në Devoll ndaj ekipit të Maliqit, nga ku po kthehet me humbjen 3-1.
Goli i vetëm për sarandiotët u shënua nga Kasaj.
Ndërsa ekipi i Delvinës takimin e sotëm e luajti në Skrapar.
Ekipi i Skraparit ka arritur ta fitojë ndeshjen me rezultatin 1-0.
Javën e ardhshme sarandiotët presin në stadiumin Andon Lapa ekipin e Sakraparit.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.