Bashkia Sarandë fillon së shpejti lyerjen e fasadave të pallateve në zonën e Portit

24/09/2213:47

Shperndaje:

Pika kryesore e hyrjes së pushuesve të huaj dhe pamja e parë që përballen me qytetin, vitin tjetër do të ketë një pamje krejt ndryshe.

Bashkia Sarandë me një fond prej 123 milionë lekë të vjetra do të kryej lyerjen e fasadave të pallave në lagjen nr. 4 në Kodër.

Afati i vendosur është 78 ditë nga fillimi i punimeve.


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

Një vatër e re zjarri ndizet në Delvinë – VIDEO
Fast Food Grill në Shëtitoren e Sarandës kërkon të punësojë Zgarist
Petro Gjikuria takim me banorët në Dhërmi: Fëmijët tanë të qëndrojnë këtu
Kompania Globe kërkon të punësojë Shitës/e për dyqanin në Sarandë
Rrjeti elektrik shpërthen në flakë, qindra banesa dhe biznese pa energji – VIDEO
Alarm për Bizneset në Sarandë: Dhjetra mashtrues janë nisur për Kontrolle False

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.