Bashkia dëbon artizanët dhe shitësit ambulantë nga Bulevardi

25/06/1813:07

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.