Banorët e lagjes nr. 3 Sarandë ankesa për ujin: Na vjen 2 orë në 2 ditë

17/06/2418:08

Shperndaje:

Saranda Web Përshëndetje

 

Nuk di për sa i përket situatës së ujit në qytet por ne ndodhemi në zonën pas shkollës Adem Sheme Shikut dhe uji si asnjëherë më parë ka munges në furnizim pra uji vjen një herë në dy ditë edhe kur vjen vjen në rrjedhje të lirë vetëm dy orë.

 

Imagjinoni qê as depozitat nuk munden të mbushen.

 

Prandaj i kërkoj institucionit përkatës ta shikoj këtë problem kaq jetik nê këto ditë të nxehta.

Ju faleminderit!


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

KËRKOHET KUJDESTARE PËR GRUA TË MOSHUAR NË FSHATIN XARRË
Moonlight Bar kërkon Sanitare nga ora 15:00 – 17:00. Pagesë shumë e kënaqshme
Vangjel Tavo takim me banorët në Vuno: Zyrat për ju do jenë të hapura
Anullohet linja e tragetit Brindisi – Sarandë
Vangjel Tavo merr pjesë në inaugurimin e impiantit të ujërave të ndotura në Himarë – VIDEO
Petro Gjikuria hap Fushatën Elektorale në Himarë

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.