Azure Italian Restorant kërkon të punësojë Kamarier/e. OFROHET AKOMODIM

19/06/249:35

Shperndaje:

Azure Italian Restorant kërkon të punësojë Kamarier/e.

 

Të komunikojë Italisht dhe Anglisht

Paga të larta dhe punësim i menjëhershëm.

Ofrohet akomodim

 

Kontakt: 069 206 4945 ose të paraqiten te Azure Italian Restorant pranë Kanalit të Çukës.


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

NJOFTIM PËR DISA POZICIONE PUNE NË HOTEL OLYMPIA NË SARANDË
KËRKOHET KUJDESTARE PËR GRUA TË MOSHUAR NË FSHATIN XARRË
Moonlight Bar kërkon Sanitare nga ora 15:00 – 17:00. Pagesë shumë e kënaqshme
Vangjel Tavo takim me banorët në Vuno: Zyrat për ju do jenë të hapura
Anullohet linja e tragetit Brindisi – Sarandë
Vangjel Tavo merr pjesë në inaugurimin e impiantit të ujërave të ndotura në Himarë – VIDEO

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.