AZURA HOTEL NË KSAMIL KËRKON TË PUNËSOJË SANITARE

09/07/2413:20

Shperndaje:

Azura Hotel në Ksamil kërkon të punësojë Sanitare 

 

– Pagë shumë e mirë dhe punësim i menjëhershëm

– Kushte shumë të mira, 8 orë punë

– 1 vakt i përfshirë

 

KONTAKT: 069 665 0985


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

KËRKOHET KUJDESTARE PËR GRUA TË MOSHUAR NË FSHATIN XARRË
Moonlight Bar kërkon Sanitare nga ora 15:00 – 17:00. Pagesë shumë e kënaqshme
Vangjel Tavo takim me banorët në Vuno: Zyrat për ju do jenë të hapura
Anullohet linja e tragetit Brindisi – Sarandë
Vangjel Tavo merr pjesë në inaugurimin e impiantit të ujërave të ndotura në Himarë – VIDEO
Petro Gjikuria hap Fushatën Elektorale në Himarë

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.