Automjeti del nga rruga dhe batohet në hyrje të Sarandës

26/03/1914:05

Shperndaje:


Një aksident është regjistruar paraditen e sotme në hyrje të Sarandës, në Qafën e Gjashtës.
Mjeti tip Toyota me targa greke me drejtues një  37 vjecar ka dale nga rruga dhe si pasoje ka mbetur i demtuar lehte drejtuesi i mjetit.
Policia, zjarrfikset dhe ambulanca janë nisur menjëherë drejt vendngjarjes, por fatmirësisht pasojat e aksidentit nuk kanë qenë të rënda.


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

Rrjeti elektrik shpërthen në flakë, qindra banesa dhe biznese pa energji – VIDEO
Alarm për Bizneset në Sarandë: Dhjetra mashtrues janë nisur për Kontrolle False
Restaurant Sea View në Sarandë kërkon të punësojë Ndihmës Kuzhinier/e
BRUNES Sarandë kërkon Prezantuese ShowRoom-i, Agjent terreni dhe Ekonomiste
Nëna denoncon në Policinë e Sarandës: Më ka humbur vajza 16-vjeçare
Banorët e Gjashtës protestë në zyrat e Ujësjellësit Sarandë: DUAM UJË – VIDEO

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.