Atentati në Ksamil/ 4 persona e qëllojnë në derën e shtëpisë, Policia: Autorët në drejtim të paditur

06/06/2122:13

Dalin detaje të reja në lidhje me vrasjen e ndodhur mbrëmjen e sotme në Ksamil.

Gramoz Mema, me origjinë nga Tepelena, por që jetonte prej vitesh në Ksamil, është qëlluar në kohën kur po kthehej në banesën e tij.

Sipas informacioneve kanë qenë 4 persona që kanë qëlluar me pistoletë ndaj 40 vjeçarit.

Ka qenë nëna e viktimës, e cila ka parë ngjarjen, ndërsa fqinjët kanë dëgjuar të qarat e nënës dhe njoftuar policinë dhe ambulancën


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.