Arrestohet i katërti i grupit me 113 kg kanabis

05/02/1913:20

Shperndaje:


Kapen 113 kg marijuane ne kufirin greko-shqiptar. Droga u kap ne zonen pyjore te Leptokarias, Igumenice. Policia greke  arrestoi 3 shqiptare te moshes 23, 24 dhe 31-vjec, te cilet jane kapur duke transportuar ne kembe canta me 99 pako qe permbanin 113 kg marijuane. Bashke me ta kane qene edhe 2 shtetas te tjere shqiptare, te cilet jane larguar me vrap duke u kthyer ne toke shqiptare, nderkohe qe njeri prej tyre eshte arrestuar para pak castesh.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.