Arrestohet 25-vjeçarja dhe procedohet një 36-vjeçare, vodhën supermarketin ku punonin

03/02/2112:14

Shperndaje:


.
Komisariati i Policisë Sarandë njofton se nga Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Sarandë është arrestuar në flagrancë një shtetase 25 vjeçe dhe kanë proceduar penalisht një shtetase 36 vjeçe.

Akuza që rëndon mbi 2 gratë është për veprën penale “Vjedhja e kryer duke shpërdoruar detyrën”. 
Sipas Policisë, 2 gratë në bashkëpunim me njëra-tjetrën, kanë vjedhur artikuj të ndryshëm në një supermarketin ku ishin të punësuara, në Sarandë
.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.