Arrestohet 22-vjeçari me 122 kg kanabis

28/01/1914:12

Shperndaje:


Nje automjet nuk i bindet postbllokut te policise greke ne kufirin greko-shqiptar.
Mjeti shton shpejtesine dhe largohet, braktiset nga drejtuesi i cili pasi vrapon disa metra, kapet nga policia.
Ne pranga nje 22-vjecar shqiptar. Ngjarja ne Tiria, ne rrugen Egnatia fillimisht e me pas mjeti u kap ne Meligon, Janine.
Brenda ne mjet sekuestrohen 66 pako me 122 kg 150 gram marijuane, 45 euro dhe 2 celulare. 22-vjecari rezulton i kerkuar, i denuar ne Janine per trafik droge dhe shkelje te rregullave mbi emigrantet


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.