Arrestohen administratori dhe pronari i 15 katshit në Sarandë, fshehën të vërtetën

31/10/218:01

Shperndaje:

Komisariati i Policisë Sarandë njofton se specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Sarandë arrestuan në flagrancë për veprat “Shkelja e rregullave të mbrojtjes në punë” dhe “Veprime që pengojnë zbulimin e së vërtetës”, shtetasit Mondi Reçi 47 vjeç, banues në Sarandë (administrator i pallatit) dhe Aleksandër Reçi 60 vjeç, banues në Tiranë (pronar i pallatit).

Arrestimi i tyre u krye pasi paraditen e djeshme, në lagjen nr.2, Sarandë, në një pallat 15-katësh, është rrëzuar nga lartësia, duke punuar shtetasi Hasan Imeri 63 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.