Arrestime në kupolën e policisë Delvinë

05/05/1620:38

Shperndaje:


delvine-komisariati1Arrestime në kupolën e policisë Delvinë. Në Komisariatin e Delvines, sipas burimeve të Saranda Web,  ne keto momente u be ndalimi i tre punonjesve te policisë per shperdorim detyre. Nga të njëjtat burime bëhet e ditur se janë arrestuar Shefi i qarkullimit dhe 3 punonjës policie,  A A ,O T, Sh V pasi keta punonjes kane favorizuar nje qytetar që disa ditë më parë kishte berë një aksident, duke shoqëruar shoferin e mjetit qe ishte pa leje drejtimi dhe duke leshuar nga komisariati shoferin pa patent dhe nderruar me një te afërmin e tij me patentë. Nga hetimet dhe pergjimet e SHKB u bë e mundur ndalimi i tyre.

 

.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.