Armand Hysi nga nesër drejtues i Hipotekës Sarandë

15/10/1814:36

Shperndaje:


 

Armand Hysi është zyrtarizuar përfundimisht si drejtues i Hipotekës së Sarandës.
Ai prej mëngjesit të nesërm do të jetë në vendin e punës dhe pritet të fillojë punën, fillimisht për të njohur problematikat me të cilat përballen prej vitesh qytetarët sarandiotë në dyert e Hipotekës.
Emri i Armand Hysit është përmendur edhe si një nga kandidatët potencialë të Partisë Socialiste për Bashkinë e Sarandës. Dhënia fund e sorallatjeve të kota të qytetarëve nëpër dyert e Hipotekës pritet të jetë sfida e tij kryesore, nga e cila mund të varet edhe certifikimi i kandidaturës për kreun e Bashkisë Sarandë. 

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.