Ardit Cikuli kandidati i PD për Bashkinë Sarandë

09/11/2221:23

Shperndaje:

Ardit Cikuli prezantohet si kandidat i PD

Ardit Cikuli ka prezantuar kandidaturën e tij për primaret e Partisë Demokratike si kandidat për kryetar të Bashkisë Sarandë.

VIDEO

Prezantohet si kandidat për primaret e PD për Bashkinë Sarandë.

Kush është Ardit Cikuli

Cikuli ka studiuar për ekonomi dhe financë në Pire, Greqi. Ka drejtuar disa prej filialeve të bankave në Sarandë që prej moshës 27-vjeçare.

Familja e tij njihet si një mbështetëse e Partisë Demokratike.

Ai paraqitur përpara demokratëve kandidaturën për kryetar të Bashkisë Sarandë në zgjedhjet e 14 Majit. Cikuli i ka ftuar demokratët në përballje dhe reagim të përditshëm.

PSE Ardit Cikulin

Saranda ka nevojë për investime cilësore.

Bashkia të jetë insticion i hapur për qytetarët.

Shpresë te cdo qytetar se ky vend mund të bëhet

Website sarandaweb.net

Facebook Saranda Web

Instagram saranda.web

Youtube sarandaweb

Tiktok saranda.web

Pinterest sarandaweb

in sarandaweb


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.